Mistrz Elektryk/Technik Elektryk/Technik Elektronik

Technik elektryk trzyma kapelusz budowlany, który ma okulary ochronne, jego pas zawiera narzędzia do pracy elektrycznej

INNI SPRZEDAJĄ PRODUKTY, MY SPEŁNIAMY ŻYCIOWE MARZENIA.

Jesteśmy jednym z wiodących na świecie producentów jachtów żaglowych i motorowych, firmą łączącą najnowocześniejsze technologie i tradycyjną budowę jachtów.
Nasi klienci kochają niezależność. My produkujemy je w najpiękniejszej formie.

Zostań częścią naszego zespołu w lokalizacji Greifswald-Ladebow jako nasz nowy Mistrz Elektryk/Technik Elektryk/Technik Elektronik.

Nasza oferta:

  • Koleżeńską atmosferę pracy opartą na kulturze korporacyjnej zorientowanej na ludzi
  • Ciesz się z dobrze zgranego zespołu i korzystaj z wymiany wiedzy i doświadczeń między kolegami.
  • Oferujemy miejsce pracy w dynamicznym i innowacyjnym zespole oraz bezpieczeństwo firmy działającej na rynku międzynarodowym.
  • "Pracownicy rekrutują pracowników" bonusy
  • Przedstawiciele pracowników (rada pracownicza, przedstawiciele osób niepełnosprawnych i młodzieży/stażystów)
  • Możliwość korzystania z jachtów należących do naszej firmy
  • Bezpłatny parking dla pracowników, kantyna firmowa i imprezy pracownicze
  • Zniżki pracownicze w lokalnych sklepach detalicznych
  • Bezpłatne doradztwo w zakresie wszystkich spraw związanych z przeprowadzką do naszego regionu ze strony Greifswaldzkiego Centrum Powitalnego
  • Wyjątkowe środowisko pracy - z nami tworzysz marzenia na całe życie

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialny specjalista ds. elektrycznych w zakładzie w Greifswald
  • Odpowiedzialny trener dla zawodów elektrotechnicznych/elektronicznych we współpracy ze specjalistami z produkcji
  • Zarządzanie energią dla usług budowlanych, w szczególności optymalizacja zużycia energii
  • Odpowiedzialny za elektryczne usługi budowlane na terenie zakładów w Greifswald

Twój profil:

  • Mistrz lub inżynier w dziedzinie elektrotechniki lub równoważny zawodowo
  • Uprawnienia trenera w zawodach związanych z elektrotechniką lub gotowość do ich zdobycia
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub zdecydowane rozpoczęcie kariery zawodowej
  • Dokładny i niezależny sposób pracy ("hands-on mentality")
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i rzetelność
  • Doświadczenie w zarządzaniu energią w budynku będzie dodatkowym atutem

Jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania w innowacyjnej firmie, chętnie przyjmiemy Cię na pokład. Czekamy na Twoją szczegółową aplikację w formacie PDF.

HanseYachts AG | Dział kadr
Ladebower Chaussee 11 | 17493 Greifswald, Niemcy
application(at)hanseyachtsag.com

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem kadr.
Telefon: +49 3834 5792 220