Tekne sahipleri alani / MySafetyCloud

Sevgili Hanse sahipleri, buradan Hanse MySafetyCloud’a (önceden Tekne sahipleri alani) kaydolabilirsiniz. MySafetyCloud’da, kullanım kılavuzu, tüm yerleşik cihazlar ve ekipmanların referans kitapları, teknik belgeler ve özellikler, kablo planları ve Hanse’unuzun ayrıntılı çizimleri gibi birçok önemli belgeyi bulabilirsiniz. Kaydolduktan sonra Google Play veya Apple App Store’dan Sentinel Marine Solutions Uygulamasını indirmeniz ve istediğiniz zaman akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden tüm belgelere erişmeniz yeterlidir. Alternatif olarak MySafetyCloud’a web uygulaması aracılığıyla tarayıcınızdan da rahatça erişebilirsiniz.

MySafetyCloud Uygulamasını İndirin

Zaten kayıt oldunuz mu? Birbirine bağlı tekne teknolojisinde ortağımız ve tartışmasız pazar lideri Sentinel Marine Solutions Uygulamasını indirin.


iosandroid

Donanımı Şimdi Yükselt

Teknenizin tam gözetimi için MySafetyCloud’un BoatMonitoring, eLogBook ve eServiceBook gibi tüm avantajlarından yararlanın. Önceden kurulu donanımı olmayan eski Hanse yatlar için web mağazası ve satıcınız size bir yükseltme paketi sunabilecektir. BoatMonitoring ile istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman tüm önemli verilere tam erişim sağlayabilirsiniz.