Hanse

Kalıpların dışında düşünme cesareti, bazı şeyleri farklı yapma azmi ve bunun doğru olduğuna dair inanç - bunlar HANSE yatlarını pazardaki en yenilikçi ve iyi tasarlanmış yatlar haline getiriyor.

Hanse

HANSE Fast Crusing

Her denizde evinde
Dünyanın en iyi ve deneyimli yat tasarımcıları Judel/Vrolijk & Co. tarafından tasarlanan HANSE yatları sıradışı yelken özellikleri sunmak üzere süratli, zarif gövde hatlarıyla yüksek performans yelken planının bir araya getiriyor. Akıllıca uyumlaştırılmış yanal plan ve önceden dengelenmiş dümen etkileşimi hız ve güvenliği garanti ediyor.

HANSE Easy Sailing

Efsanevi yelken keyfi
HANSE Easy Sailing konseptini seri üretime taşıyarak, günümüzde bildiğimiz anlamda yelken yapmayı mümkün kıldı. Entegre kendinden tramolalı floğu geliştirdik ve bütün ıskotaları dümene taşıdık. Bu, kolaylıkla camadan vurmanızı, tramola atmanızı ve yelken açmanızı - böylece herhangi bir HANSE'yle birinci sınıf kolaylıkla tek başınıza yelken yapmanızı sağlıyor. Teknenin güvertesinde halatlar ve donanım için yer kaybedilmediğinden limanda da rahatlamak için bolca alan sunuyor. Sonuç olarak şundan eminiz: artık yelken böyle yapılıyor!

Hanse
Hanse

Hanse Yenilikçi Tasarım

Kesinlikle benzersiz
Özel HANSE estetiği yalın, duygusal tasarım dilinde kendini göstererek belirgin bir rahatlama atmosferi yaratıyor. Aynı zamanda en ufak detaylarda bile teknik yeniliklere ve kaliteye odaklanıyoruz. Bu, her bir HANSE'yi ddialı bir yenilikçi tasarım haline getiriyor. İleri teknoloji ve bunun tasarıma yansımasının optimal kombinasyonu, mükemmel yatta uyguladığımız standart.

HANSE Kişiye Özel

Tekneniz sizi yansıtsın!
HANSE'yi tercih edenler benzersiz bir yat arayanlardır ve bunu bulurlar. HANSE geniş özel sipariş opsiyonları sunarak yatınızı benzersiz kılmanızı sağlar. Kişisel zevkinize en uygun gövde rengini seçersiniz. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak kamara yerleşimini seçersiniz. Kendinizi iyi hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz estetiği sunacak kumaşları, kaliteli ahşapları ve moda renkleri seçersiniz. Lüks ekstralar ve teknik donanım farklılığınızı ve modern yelkenciliğin standartlarını belirler.

Hanse
Hanse mavi okyanus suyu şeklinde etiketli afiş: 1990'dan beri Almanya'da üretildi
890 uzman logosu, yelkenli yat mutfağına soba yerleştiren genç adamın siyah beyaz fotoğrafını kaplıyor

Her alanda uzmanlık

HANSE tersanesinde yaklaşık 890 yelken tutkunu profesyonel el ele çalışır. En gelişmiş üretim yöntemleri onlara destek olur. Tutku ve kariyerlerine bağlılıkları onlara rehberlik eder.

Biz müşterilerimizle ruh ikiziyiz: kusursuz mühendisliğe sahip bir yelkenli yattan daha fazla zevk aldığımız bir şey yoktur.

Gregor Bredenbeck
Head of Production Premium Boats

Çalışanların düşünceleri

Her gün yeni kontratlar yapıyoruz ve hiç bir tekne birbirinin aynı değil. Her biri benzersiz. Bu nedenle bitirilen her teknenin -kamyon ya da kendi yelken yaparak- tersaneden ayrılması benim için özel bir an, şirkette bu kadar sene geçirdikten sonra bile. Bir yelken tutkunu olarak limanlarda 'yatlarımız'ı tekrar görmekten ve sahipleriyle sohbet etmekten de zevk alıyorum.

Gesa Lubs
İdari Departman Müdürü

Sektör inanılmaz derecede hızlı. Bu nedenle en büyük zorluk, çeşitli üretim süreçlerini eni boyuna sürekli olarak optimize etmek. Lojistik esnek kalmalı ve değişikliklere yıldırım hızında tepki verebilmeliyiz. Birinci sınıf olmak için rotamızı bu şekilde çizdik.

Steffen Marquardt
Lojistik Müdürü

Tersanemizle gurur duyuyorum. Buradaki ekip harika bir iş çıkartıyor. Uzmanlık ve tutkuları sayesinde Greifswald'de saygın uluslararası jürilerin tekrar tekrar ödüllendirdikleri benzersiz ve yenilikçi yatlar yaratılıyor. Bunları pazarlamak bana mutluluk veriyor. Özellikle de bir yelken tutkunu olduğum için. Neticede, modern yelkenciliğin tadını çıkartan mutlu müşterilere harika yatlar sunmaktan daha güzel bir şey var mı?

Katja Siegel
Pazarlama ve İletişim Müdürü
 HanseYachts AG için Gesa Lubs Arka Ofis Başkanı'nın siyah beyaz fotoğrafı
Steffen Marquardt'ın HanseYachts AG Lojistik Başkanı'nın siyah beyaz fotoğrafı
Katja Siegel'in HanseYachts AG Pazarlama ve İletişim Başkanı'nın siyah beyaz fotoğrafı