Hanse yelkenli yatları, muhteşem detaylarla hazırlanmış mühendislik şaheserleridir

Bir yat inşa etmek yalnızca farklı parçaları bir araya getirmekten çok daha fazlasıdır. Yatçılık tutkusu, malzemeleri anlamayı ve en ufak detaylarda bile mükemmelliği yakalamayı gerektirir. Bu sorumluluğun bilinciyle, mühendislerimiz ve işçilerimiz etkileyici detaylarla inşa edilen ve modern teknolojiyle desteklenen inanılmaz ustalık ürünleri yaratırlar.

1990'dan beri Almanya'da üretilmiştir

Alman Kalitesi

Mükemmeliyet Geleneği
Greifswald bölgesi yüzyıllardır mükemmel yat inşasının merkezi oldu. Bizler bu geleneği HANSE tersanesinde sürdürüyoruz. Tüm departmanlarımızdaki son derece kalifiye profesyonel, işlerini ustalık ve tutkuyla yaparken görülebilir. Her bir yat en modern üretim koşulları kullanılarak yaratılır, her bir tekne stoktan çıkmadan önce motivasyonu yüksek bir ekip tarafından kapsamlı bir şekilde -denizde, gerçek yelken koşullarında- şahsen test edilir. Teknelerimizi yeni sahiplerine yalnızca tüm standartlarımıza ulaşıldığı konusunda emin olduktan sonra teslim ederiz.

Salma-Gövde Bağlantısı

Önce güvenlik
HANSE'nin yatları güvenlik ve dengeyi temsil eder. Bunu sağlamak için salma levhaları son derece stabil yuvalarıyla epoxy yapıştırıcıyla sağlam bir şekilde birleştirilirler. Salma sağlam zemin inşasına sabitlenir. Salma flanşları, contaları ve somunları da dahil olmak üzere, deniz suyuna dayanıklı yüksek kaliteli malzemeden yapılır.

Sağlam salma plakası yapısı
Karbon takviyeli ultra güçlü zincir plakaları

Karbonla Güçlendirilmiş Landa Demirleri

Maksimum performans için tasarım
HANSE 548 ve HANSE 588'in zarif ve ultra sağlam landa demirleri yüksek arma yükünün en çok bindiği en kritik noktalarında karbonla güçlendirilmiştir. Bu yükler gövdede belirgin noktalara dikkatle yönlendirilmiştir. Bu yatların güverte altındaki salonları yalın kalır ve çok güzel, dinlendirici bir atmosfer sunar.

HANSE Küpeşte

Her bölümü güvenli
Daha yüksek olan küpeşte profilleri, dinamik gövde hatları ile zarif, yüksek küpeşte arasında uyumlu bir bağlantı oluşturur. Boyu 50 feet üzeri HANSE yatlarda, daha fazla güvenlik sağlamak amacıyla küpeşte profilleri yüzde 15 daha yüksektir.

Her fırsatta güvenlik özellikleri
 Yüksek kaliteli gövde

Sandviç İnşa

Sağlam dolgu
HANSE yatlarının zarif gövdeleri birkaç kat özel seçilmiş malzeme ile üretilir ve her bir detayı dikkatle hesaplanır. Sıradışı hafiflikteki gövdeler dış lamine katına uygulanan vinylester reçine sayesinde osmosa dayanıklıdır. Modelin özelliklerine göre yatlar tek katlı lamine tekniği ya da sandviç metoduyla üretilirler.

Kompozit Bölme

Ödünsüz stabilite
Bu bölmeler kompozik inşa tekniğinde vakum infüzyon kullanılarak yekpare üretilirler. Sıradışı stabiliteye sahip özelliklerinden dolayı gövde, zemin inşası ve güverteyi kesintisiz olarak desteklerler.

 Ödün vermeden üretilen bölmeler
Gövde-güverte bağlantısı için inşa edildi

Gövde-Güverte Bağlantısı

Ekstra stabilite, HANSE'ye özel
HANSE Judel/Vrolijk & Co. ile iş birliği yaparak tüm standart kuralların çok daha ilerisinde, yenilikçi bir gövde-güverte bağlantısı geliştirdi. Son derece stabil polyester epoksi kullanımına ek olarak, güverte ve gövde ayrıca braketlerde yer alan sağlam flanşlarla birbirine sabitlendi. Bu benzersiz HANSE inşası kendine güvenen, sportif bir karaktere sahip, sağlam, bükülme yapmayan bir tekne sağlıyor.

Hanse e-Motion Rudder Drive

İdeal manevra kabiliyeti
HANSE 315'teki elektrikli e-Motion Rudder Driver yeni bir standart belirliyor. Aktarma hattı, dar açılarda manevrayı, teknenin kendi çevresinde en iyi şekilde dönmesini, güvenli bir şekilde yanaşmasını sağlıyor ve özellikle sert havalarda yanaşma ve iskeleden ayrılmayı güvenli hale getiriyor. Bu, dümen kanadına elektrikli bir motor ve pervanenin direkt olarak donatılmasıyla sağlanıyor. HANSE'niz aktif olarak ilerleyebiliyor ve süratlenmesine gerek kalmıyor.

Dümen bıçağına yerleştirilmiş elektrikli pervane
 180 derece Kontrol

HANSE Dümenci Kontrolü

Bir düğme yardımıyla yelken yapmak
Kulağa fütüristik bir vizyon gibi gelen şey artık HANSE'de bir gerçek. Teknedeki tüm teknolojiyi rahatlıkla havuzluktan kumanda edebiliyorsunuz. Tüm ıskotalar ve mandarlar dümene kadar taşındığından tüm manevralar sırasında kontrol sizin elinizde.

Tüm parkurlarda üstün hız için akıllıca tasarlanmış su hattı

Optimal Uzunlukta Su Hattı

Mükemmel hatlar
HANSE yatlarının düz kıç ve dikey pruvaları bu yatların mükemmel perfomansının sırlarından biri. Akıllı tasarım her yatış açısında optimal uzunlukta su hattına imkan tanıyarak, tüm seyirlerde güvenli bir sürat sunuyor

HANSE Dümen Balansı

İdeal dümen
Dümen sisteminin tasarımı söz konusu olduğunda, HANSE çeviklikten ödün vermeden en yüksek güvenliği sağlamaya odaklanıyor. Bu nedenle HANSE etkili yüzeyi maksimize edilmiş ve ortalamanın üzerinde genişlikteki, önceden balansı yapılmış dümene güveniyor. Bu, her durumda kolaylıkla ve keyifle dümen tutmanızı sağlıyor.

İdeal direksiyon çevikliği ve güvenli dümen dengesi
Farklı rüzgar koşulları için yelken yüzeyini kolayca ayarlayın

HANSE Tek Iskotalı Camadan Sistemi

Kolay camadan
Tek ıskotalı camadan sistemi sayesinde yelken alanı konforlu havuzluktan kolay ve süratli bir şekilde farklı rüzgar koşullarına adapte edilebiliyor.

HANSE Akıllı Trim Sistemi

Profesyonel trim
Kıç ıstralya gergileri son derece profesyonel ve mükemmel trim sağlıyor. Direğin eğimi mükemmel bir şekilde ve kolayca ayarlanabilirken, yelken profili tüm rüzgar ve akıntı koşullarına göre ideal şekilde adapte edilebiliyor.

Yelken profilini tüm rüzgar koşullarına ve akıntılarına kolayca uyarlayın
Hızlı ve kolay manevra

HANSE Kendinden Tramolalı Flok

Easy Sailing
HANSE yatları için özel olarak yaratılan kendinden tramolalı flok Easy Sailing konseptini en üst seviyeye taşıyor. Manevralar süratli ve kolay, gerektiğinde tek kişi tarafından yapılabiliyor.

Master kabinde ses yalıtımı vardır

Sessiz Master Kamara

Saf rahatlama
Hanse 508, Hanse 548 ve Hanse 588'deki Silent Master Cabin teknede kendini iyi hissetmeyi başka bir boyuta taşıyor. Kamara, içeride sizi rahatsız edebilecek hiç bir sesi duymamanız için maksimum ses izolasyonu sunuyor. Mükemmel bir rahatlama garanti.