Hanse 510 su mavisi lüks yelkenli yat renderı

Yeni Hanse 510'u keşfedin

Cesur. Parlak.

Çarpıcı yeni bir görünüm, Kolay Yelken ve Hızlı Seyir: ünlü tasarım stüdyosu Berret-Racoupeau, 50 feet'lik bir yelkenli yatta mümkün olan her şeyi elde etti: güverte üstünde ve altında cömert miktarda alan, yüksek gövde hızı ve olağanüstü yaşam konforu. Yepyeni Hanse 510 hakkında her şeyi öğrenin ve 12-16 Ekim 2022 tarihleri arasında Barselona'daki Salon Náutico Internacional'da dünya prömiyerini bizimle birlikte kutlayın.

Yeşil bir Hanse 510 yelkenlisinin 3 boyutlu renderı
Hanse 510'daki ihale garajının 3 boyutlu renderı

Yeni bir boyutta saf yelken keyfi

Yenilikçi, son derece modern gövde tasarımıyla Hanse 510 gerçek bir göz alıcıdır. Birçok akıllı fikir ve pratik ayrıntı, 50 foot'luk yatı birinci sınıf bir aile gezi teknesi haline getiriyor. Kendine özgü negatif baş bodoslama, ince su hattı ve mükemmel şekilde yerleştirilmiş çene kenarları, çok fazla dalgada bile yelkenli gezisini gerçek bir zevk haline getirir. Çift dümen sistemine sahip kokpit tek elle yelken seyri için optimize edilmiştir. Akıllıca yerleştirilmiş bir basamak, mürettebatın halatsız seyir güvertesine kolaylıkla erişmesini sağlar. İsteğe bağlı olarak güneş panelleriyle donatılabilen T-top sizi oyalanmaya davet ediyor. Ayrıca, sınıfındaki en büyük ve en pratik sandal garajına sahiptir. Sadece birkaç basit adımla, yeni geliştirilen Hanse Smart Tender Sistemi ile sandalınızı kokpitten kolayca suya indirebilirsiniz. 

Hanse 510'un salonunun 3 boyutlu çizimi
Hanse 510'daki ana kamaranın 3 boyutlu renderı

Rahatlık stil ile buluşuyor

Sofistike tasarım, güverte altında lüks ve geniş bir alan hissi yaratır. Bu sınıftaki alışılmadık derecede geniş sahip kamarası, çok işlevli mobilyalara sahip çatı katı benzeri salon ve hatta isteğe bağlı mürettebat kamarası: Hanse 510'daki her alan gerçek bir iyi hissetme yeridir. 100'den fazla yerleşim seçeneği ile hayalinizdeki yat, kişisel isteklerinize göre tasarlanabilir. Ödüllü 3D konfigüratörümüzü deneyin ve sonucu size özel fiyat teklifi için bayinize gönderin.