Yeni FJORD 42 açık dünya prömiyeri 28 Eylül'de Monaco Yacht Show'da


Eşsiz. abartılı. Karakteristik. Fiyort, benzersiz sürat tekneleriyle tanınır.

FJORD 42 düz su üzerinde açık hız

| Fjord News


Dikey pruva ve olağanüstü gövdelerin net bir görsel dili her limanda göze çarpıyor ve Patrick Banfield'ın olağanüstü tasarımını oluşturuyor.

HanseGroup'un marka portföyünün en son gelişimi olan yeni Fjord 42 open, daha da çarpıcı bir gövde tasarımı ve düz bir güverte düzeni sunuyor.

12,59 metre uzunluğunda ve 4,27 metre genişliğindeki sürat teknesi hem sportif hem de çok işlevlidir. Büyük yüzme platformu hidrolik olarak indirilebilir ve bir bot veya suya erişmek için kullanılabilir. Çapa kaldırılabilir ve ön paneldeki bir düğmeye basılarak pruvadaki çapa dolabına hidrolik olarak yerleştirilebilir. Yeni T-Top, birçok elektronik aksam içerir, her şeyden önce, istek üzerine arka kokpit alanını gölgeleyen, elektrikli olarak geri çekilebilir soft-top bimini.

Yeni Fjord 42 open, her biri 370 hp veya isteğe bağlı olarak her biri 435 hp olan iki Volvo Penta IPS motorla çalışıyor. Daha büyük IPS 600 motorları, Fiyort'u 40 knot ve daha fazlasına kadar hızlandırır. IPS İleri Sürüş bu nedenle çok verimlidir ve bir joystick kolay manevra yapılmasını sağlar. Yeni Fjord 42 open, iki adet 16 inç Raymarine ekranla donatılabilen yenilikçi bir gösterge paneli aracılığıyla kontrol ediliyor. Dokunmatik ekranlar böylece üç spor koltuğun hepsinden çalıştırılabilir.

Güverte düzeni, pruvada ve kıçta iki büyük güneşlenme alanı sunuyor. Kokpit, tipik olarak T-Top'un altında bir açık mutfak ve başka bir güneşlenme terasına dönüştürülebilen oturma alanı ile tasarlanmış Fjord'dur. Geceleri, zeminde, korkulukların arkasında ve T-Top'ta bulunan dolaylı güverte ışıkları olağanüstü bir atmosfer yaratır.

Büyük bir ada yatağı, geniş raflar ve depolama alanının yanı sıra TV ve Fusion ses sistemi gibi aflar ile ana kabinde, güverte altı sahibini saf Fiyort tasarımı bekliyor. Tek kişilik iki yataklı ikinci bir kabin, gemide daha fazla misafir ağırlayabilir.

Yeni Fjord 42 açık: Benzersiz Sürat Teknesi - Almanya'da Üretildi

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü