WOW faktörü – yeni Fjord 48 Open


Modern motor yat yapımının bir üstünlüğü yapılıyor, muhteşem Fjord 48 Open için kalıp yapımına başlandı.

Fiyort 48 Açık fabrikada inşa ediliyor

| Fjord News


Bu yaz şimdiye kadarki en heyecanlı yaz olacak. Şimdiye kadar sadece kağıt üzerinde ve tasarımcıların kafasında vardı. Bugün size, şaşırtıcı ayrıntılarla dolu son modelimizin ilk görüntüsünü verebiliriz. Önümüzdeki yaz prömiyerini kutlayacak olan yeni Fjord 48 Open'dan bahsediyoruz.

Formun ilk resimleri, dünyaca ünlü tasarımcı Patrick Banfield'ın yarattığı dinamik ve ayırt edici çizgiler hakkında bir fikir veriyor. 15,20 m uzunluk ve 4,80 m genişlik ile güvertede yeni bir alan boyutu yaratıldı. Elle lamine edilmiş vinil ester gövde, köpük dolgulu tam bir sandviç olarak tasarlanmıştır. Güverte etrafındaki yüksek fribord, denizde güvenliği sağlar. Kıç alanında, geleceğin sahipleri, genişletilmiş bir şezlonga dönüştürülebilen kokpit masaları veya örneğin bir Williams Jet Tender için mükemmel olan entegre elektrikli kaydırma sistemli bir bot garajı arasında seçim yapabilir.

Güverte altında, Fjord 48 Open, her biri kendi ıslak alanına sahip iki geniş kabin ile dinlendirici geziler için alan sunuyor.

Yeni model, her biri 435 beygir gücündeki üç adede kadar IPS 600 Volvo Penta dizel motordan güç alıyor.

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü