Yeni Fjord 44 coupé


Fjord bir kez daha lüks motorlu tekneleri yeniden tanımlıyor.

Alacakaranlıktan şafağa kadar yeni FJORD 44 coupe

| Fjord News


Eşsiz Fjord hissini hava koşullarından büyük ölçüde bağımsızlıkla birleştirmek istiyorsanız, istediğiniz zaman tamamen kapatılabilen bir güverte yapısı olan arc-saloon ile yeni geliştirilen coupé tasarımını dört gözle bekleyin.

Fjord 44 coupé, 11-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Cannes Yachting Festival'de dünya lansmanını gerçekleştiriyor. Daha önce hiç görmediğiniz bir formda saf tasarım diline sadık kalan Fjord'u bizzat deneyimleyin.

Arc-saloon: gün boyu sihir
Aerodinamik kemerli form, arc-salona adını verir. Ancak asıl büyüleyicilik kullanılan malzemelerde bulunabilir. Paslanmaz çelik, yüksek teknoloji ürünü kompozitler ve zarif gerçek cam, arc-saloon'a hem net, vizyoner bir estetik hem de doğanın güçlerine karşı mükemmel bir direnç kazandırır.

Çok soğuk veya çok sıcak havalarda, tamamen klimalı arc-saloon'da rahatlayabilirsiniz. Dış iklim daha konforlu hale geldiğinde, panoramik camın çok sayıda unsurunu açabilirsiniz:
| Kıç tarafta çift sürgülü kapı
| Yan duvarda sürgülü kapı ve her iki tarafta elektrikli pencereler
| Elektrikli tavan penceresi

Arc-saloon size her zaman, her an istediğiniz kadar dış mekana erişim imkanı sunar. Bu da Fjord 44 coupé'nizi günün 24 saati boyunca kullanabileceğiniz bir yat haline getirir.

Muhteşem performans sizi şimdi ve burada mancınıkla fırlatır
Fjord 44 coupé, bugün hayatınızın her anı için tasarlandı. Sadece saniyeler içinde motorun toplanmış gücünü muhteşem bir duyguya dönüştürür. 870 beygirlik gücü yatı 36 knot hıza ulaştırır. Aynı zamanda, yüksek siperlik teknenin her tarafında güvenli bir gezintiyi garanti eder.
 

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü