Misyon süper yat


FJORD 44 coupé, majesteleri "Axioma"nın emrinde

72 metre uzunluğundaki lüks motor yatı Axioma

| Fjord News


Beş güverte, bir 3D sinema, bir Infinity Pool ve hatta whirlpool’lu özel bir spa alanı: 72 metre uzunluğundaki lüks motor yatı Axioma, adeta üstün özelliklerle dolup taşmaktadır. Gökyüzü mavisi gövdesiyle kış boyunca Leeward, Windward ve Virgin Adaları'nın Karayip takımadaları arasında yol almaktadır. Yazın ise Akdeniz'de Sicilya, Korsika ve Balear Adaları çevresinde dolanarak, yüksek beklentili misafirlerin dikkatini çekmektedir. Daima yanında: Aynı isimdeki filika.

Bu süper yat, Akdeniz’de belirlenen rotaların dışındaki yolculuklar için FJORD 44 coupé ile şık bir servis hizmeti sunmaktadır. Elbette o da uygun kurumsal tasarıma sahiptir. Klasik şıklıktaki görünümü, yüksek seviyedeki yapı kalitesi ve her havaya uygun olma özelliği sayesinde Axioma’nın servis konseptine mükemmel uyum sağlamaktadır.

Esnek bir gündüz yatı olan cam kaplı filika, sığ koylara, tenha sahillere ve süper yat için ulaşılması zor olan alanlardaki sıra dışı su sporları noktalarına doğru yol almaktadır. Böylelikle seaboblar, jetskiler, snorkel veya dalış ekipmanları bölgedeki en güzel alanlara kolayca ulaşabilmektedir. Günün en önemli lezzetlerini tapas, deniz ürünleri ve elle yenen yiyecekleri gemide taze olarak hazırlayan bir şef sunmaktadır.

Ayrıca özel kiralamalar veya yüzen alanda konseptli etkinlikler yapılması da mümkündür: Küba gecesinden, büyülü Harry Potter etkinliğine kadar. Fakat gemi ekibi de yatı spontane olaylar için keyifle kullanmaktadır:

"Bir charter gezisi esnasında kaptanımız ve üç ekip arkadaşımız süper kahraman olarak giyinerek, kahraman müzikleri eşliğinde son sürat AXIOMA’nın etrafında tur attı ve öğle yemeği için arka güvertede oturmuş olan misafirleri şaşırttı. Sonra tüm ekip suya atladı ve kahramanlar tarafından kurtarılmayı bekledi. Misafirler aynı anda hem şok oldular hem de hayran kaldılar!" - MY Axioma

MY Axioma ekibine bu heyecan verici bilgiler için teşekkür ediyoruz ve başarılı bir sezon geçirmelerini diliyoruz! 

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü