Kendi şaheseriniz: yeni FJORD 41 XL

Yeni Fjord 41 XL'nin bulunduğu resim - Sürat teknesi haberleri

| Fjord News


Senin gibi eşsiz. Fikirleriniz gibi esnek. Yeni FJORD 41 XL, yat özelleştirmesini yeni bir seviyeye taşıyor. Kişisel sürat teknenizin tasarımı artık tamamen sizin elinizde.

Özel olarak geliştirilmiş 3D modül konfigürasyonu ile bir yat tasarımcısı olun. FJORD yatınıza kendi dokunuşunuzu katın ve çok sayıda mobilya, yerleşim seçeneği ve rengi birleştirin. Kişisel şaheserinizi yaratın ve çalışmanızı her açıdan görüntüleyin. Yepyeni 3D konfigüratörümüze şimdi bir tıklama ile yat tasarımının bir sonraki boyutuna girin.

En iyi yat tasarımcıları Patrick Banfield ve Franck Darnet tarafından yaratılan FJORD 41 XL, tamamen orijinal FJORD DNA'sı ile ilgilidir. Daha yüksek bir serbest tahta, güverte altındaki alanı en üst düzeye çıkarır ve yaşam alanı boyunca daha fazla boşluk yaratır. Ekstra geniş gövde pencereleri, kabinlerde bol miktarda ışık sağlar. İkonik tasarım, güneşli günlerde tüm kokpiti gölgeleyebilen dünyanın en büyük T-top güvertesiyle taçlandırılmıştır.

Yeni FJORD 41 XL'nin dünya prömiyerini bizzat deneyimleyin ve 11-20 Eylül tarihleri ​​arasında Southampton'daki Hamble Point Marina'da bizi ziyaret edin!

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü