Heyecan artıyor – yeni Fjord 48 Open üretime giriyor


Modern motor yat inşaatının üstünlüğü devam ediyor, ilk muhteşem Fjord 48 Open üretime giriyor

Fiyort 48 Açık fabrikada inşa ediliyor

| Fjord News


Fjord 48 Open, saf sürüş keyfi anlamına gelen bir isim. Kaslı, atletik, güçlü ve kışkırtıcı. Fjord 48 Open net bir mesaj gönderir. Su üzerinde yeterli güce sahip benzersiz bir tasarım. Çekici tasarım çeşitleriyle bu niteliklere daha da cesur bir ifade kazandırabilirsiniz. Abartılı gövde renkleri, örneğin, en iyi tik güverteler, muhteşem şezlong malzemeleri veya isteğe bağlı geniş yüksek-alçak yüzme platformu.

İnşaat sürecinden ilk fotoğraflar kendilerini anlatıyor ve dünyaca ünlü tasarımcı Patrick Banfield'ın eseri olan dinamik ve ayırt edici çizgileri açıkça yansıtıyor. Fiyort aynı zamanda büyüklük açısından da bir ilke imza atıyor – 15,20 m uzunluğunda ve 4,80 m genişliğinde, Fjord 48 Open tüm zamanların en büyük Fiyordu ve kalıcı bir etki bırakıyor.

Sadece muhteşem değil, aynı zamanda güvenli ve konforlu: Yüksek bir fribord, denizde güvenlik sağlar. Kıç alanında, geleceğin sahipleri, örneğin bir Williams Jet Tender için büyük bir güneşlenme güvertesine dönüştürülebilen kokpit masaları veya entegre elektrikli kaydırma sistemli bir bot garajı arasında seçim yapabilir.

Rahatlayın ve keyfini çıkarın: Güvertenin altında, Fjord 48 Open, lüks bir çatı katı hissi ile nefes kesici bir alan duygusu sunar. Her biri kendi ıslak alanına sahip iki geniş kabin, geceyi geçirmek için idealdir. Özenle seçilmiş donanım seçenekleri, gemideki her günü unutulmaz bir deneyim haline getirir ve her durum için konfor sunar.

Gücü hissedin: Yeni model, her biri 435 beygir gücündeki üç adede kadar IPS 600 Volvo Penta dizel motorla donatılmıştır – 40 knot'un üzerindeki hızlar çocuk oyuncağıdır!

Yeni model için bekleyiş neredeyse sona eriyor ve çok yakında Fjord 48 Open'ı canlı olarak deneyimleyebileceksiniz!

Yeni model hakkında daha fazla bilgiyi güvenilir Fjord bayinizden veya Fjord ana sayfasından edinebilirsiniz: www.fjordboats.com

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü