Başarı yolunda


FJORD 41 XL, “European Powerboat of the Year 2021” ödülünün sahibi oldu

FJORD 41 XL awarded "European Powerboat of the Year 2021

| Fjord News


Yeni FJORD 41 XL, “14 metreye kadar olan yatlar” kategorisinde güçlü rakiplerini sollayarak öne çıkmış ve “Yat sektörü Oscar’ını” kazanmıştır. Avrupa çapında lider olan sekiz motor yatı dergisinin jüri üyeleri, pandemi koşulları sebebiyle bu sene motor yatı sektörünün bu en önemli ödülünü Hamburg’un Maritimen müzesinde sanal olarak vermiştir.

2020 yılının olumsuz koşullarına rağmen FJORD, yön belirleyici bir modül konfigürasyonuna sahip yeni bir top model geliştirmeyi başarmıştır. Ödül sahibi yatın güvertesinin altında da çok sayıda tasarım opsiyonu ve birinci sınıf donanım mevcuttur.

BOOTE dergisinin genel yayın yönetmeni Torsten Moench: “Opsiyonel olarak kombine edilebilme özellikli yeni güverte tasarımları sayesinde müşteri, kendi yatını kendi özel ihtiyaçlarına göre optimum şekilde uyarlayabilme imkanına sahip. Sürüş özellikleri ve işçilik de FJORD’de alışık olduğumuz gibi birinci sınıf.”

FJORD ürün müdürü Andrea Zambonini: “Bu önemli ödülü kazandığımız için inanılmaz gururluyuz. Müşterilerimize FJORD 41 XL sayesinde maksimum konfor ve bireyselleştirme imkanları sunabilmek için tüm ekip canla başla çalıştı. Bu modele olan yoğun ilgi, Avrupalı uzman yazarların verdikleri kararın doğruluğunu ispatlıyor.“

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü