Baltık Denizi'nde "Hafenliebe"


Adam Schwertfeger, yeni Fjord 48'ini yavaşça suya kaldıran vincin önünde dururken geniş bir sırıtışla, "Bir Fiyort yatı sadece özel bir şeydir," diyor.

Yeni yat Fjord 48 open, Almanya'daki marinada denize indirildi

| Fjord News


Almanya'nın Baltık kıyısındaki Warnemünde'de bulunan Hafenliebe restoranının sahibi ve denizci için bu, onun ilk motorlu teknesi. Aynı adı taşıyan yatla büyük planları var: "Misafirler için şampanya resepsiyonu, su üzerinde piknik veya gün batımı barbeküsü - bu yat benim için tamamen yeni etkinlik olanakları sunuyor." Fiyort yatını seçmek için pek çok neden vardı: "Warnemünde'de çok sayıda yelkenli tekne var, ancak Fiyort gerçekten göze çarpıyor. Çağdaş tasarımı, gözler için gerçek bir şölen ve restoranımızın görünümünü zenginleştiriyor. Ayrıca misafirler teknede çok yer var, hareket etme özgürlüğü var ve yüksek korkuluklar onu çocuklar için çok daha güvenli kılıyor." Yeni mal sahibi, kendi limanından konuklarına Baltık Denizi'nin pitoresk destinasyonlarını açmak istiyor: “Kühlungsborn'daki plaja günübirlik gezi; Danimarka'ya hızlı bir atılım; ya da Uzun Gemilerin Hanse Sail için Rostock'a gelişini memnuniyetle karşılamak - Çok fazla fikrim var. Hızlı Fiyort ile birçok yere iki kat daha hızlı ulaşabiliyoruz” dedi.

Greifswalder Bodden'deki ilk duruşma sırasında yağışlı havaya rağmen, Adam'ın coşkusu azalmadı. Oldukça rahat bir doğal limanda tek başına Fiyordun tadını çıkarmayı dört gözle bekliyor. Tam yerini açıklamak istemiyor çünkü artık demirleme alıştırması yapma zamanı. Adam gülerek, "Hala büyük tekneye alışmam gerekiyor ve kimsenin beni göremeyeceği bir yerde çalışmak daha iyi." Manevra yapmayı öğrenir öğrenmez, aile ile kısa ve özel bir tatil planlanmış, bir sarsıntı gezisi olarak planlanmıştır. "Hafenliebe" ile size bol eğlence ve başarılar dileriz!

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü