115. Fjord 40 Open – Greifswald’dan Güney Fransa’ya


Fjord 40 Open, motoryat dünyasında bir Alman başarı hikayesi haline geldi. Dünya prömiyerinin hemen ardından ünlü yatçılık dergileri tarafından “Avrupa’da Yılın Motoryatı” ödülüne layık bulunan Fjord 40 Open, göz alıcı tasarımı ve sunduğu hayat tarzıyla fark yarattı.

Fiyort 40, yaz kıyı sularında en iyi şekilde açık

| Fjord News


Fjord yalnızca yatçılık basınını değil yatçıları da kendine hayran bıraktı. Çok kısa bir süre 115. Fjord 40 Open üretimden çıktı ve Güney Fransa’da teslim edilmeye hazır hale getirildi.

Ödüllü tasarımcı Patrick Banfield’in mühendislik ve tasarım ekibi yeni modelin dizaynında önemli temel noktalara odaklandılar – hızlı bir gövde, cömert güverte alanları, ve bu segment teknelerden beklenenin çok üzerinde bir konfor. Volvo dizel makineler ve IPS sürüş sistemiyle ekipmanlandırılmış olan yat 44 deniz mili hıza ulaşırken en dar liman alanlarında bile mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor.

Patrick Banfield’e göre “Yüksek hız ve göz alıcı tasarım Fjord’un DNA’sını oluşturuyor. Ve böylesine özel bir teknenin kısa sürede 115. gövdesinin üretilmesi büyük bir başarı.”

Fjord 40 Open’ı 23-31 Ocak 2016 tarihlerinde Boor Dusseldorf’ta görebilirsiniz.

Bayi ve tekne gösterileri
Yapılandırıcı
Bülten
Sipariş broşürü